Transfermarkt
Boubakary Soumaré
Geburtsdatum 27.02.1999
Alter 25
Nat. Frankreich  Frankreich
Größe 1,88m
Leihende 30.06.2024
Position Defensives Mittelfeld
Fuß rechts
Akt. Verein FC Sevilla
Interessierter Verein Fenerbahce

Leistungsdaten: 23/24

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 34-1
28-1
4--
2--
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 02.09.2023
Dieses Gerücht teilen

B. Soumaré Fenerbahçe'a geliyor mu?

16.08.2023 - 13:36 Uhr
Boubakary Soumaré İçin Kulübü Leicester’a Kiralama Teklifi Yaptık Listemiz Hazır 6️⃣ Numara İçin Görüşülen 5/6 İsim Var Hedef Samsunspor Maçına Kadar Bitirmek.
Nasıl bir oyuncu sadece defans kısmında mi var atakta da varmi
Kaynaklar Fenerbahçe'ye yakın olduğunu söylüyor. Birden fazla kaynak olduğu için kaynak paylaşmıyorum.
Sevilla ve Napoli almak için savaşıyor
Ya Soumare yada Ndidi ikisinden birisi gelse yeter...... İkisi gelirse UEFA kupası garanti.. Lig kupası banko, Türkiye kupası cepte....
Ali başkan alma imkanımız varsa sonuna kadar zorlayalım bu transferi.
Soumare alırsak orta saha transferini bitiririz.
Sadece D.Livakovic transferi kalır geriye.
2 transfer yeterli mevcut kadro yapılanmasında.
Bonservisli olmasa da kiralık gelebilir belki, onun dışında çıkan çoğu isim imkansız. Krunic veya Soumare en ciddi adaylar gibi duruyor şu an tabi her gün yeni bir isim ortaya atılıyor bu ikisi olmazsa sürpriz bir isim ile de anlaşabiliriz.
Alıntı yap HadronX
Bonservisli olmasa da kiralık gelebilir belki, onun dışında çıkan çoğu isim imkansız. Krunic veya Soumare en ciddi adaylar gibi duruyor şu an tabi her gün yeni bir isim ortaya atılıyor bu ikisi olmazsa sürpriz bir isim ile de anlaşabiliriz.

avrupa futbolundaki tüm 6 numaraların ismi ortaya atılacak bu gidişle grins valla bu oyuncu bize gelmesini istemiyorum düşüncem hala değişmedi jorginho nun gelme ihtimali varsa çekilse jorginho tertemiz neyi bu kadar zorluyoruz ki anlamıyorum kaleci transferi yapılmadan 6 numara transferi açıklanmıcak kaleci transferi livakoviç gerçekten %99sa yarınki aek mağlubiyeti ile uçağa bindiririz aek maçı zagreb elenmezse livakoviç i hala beklersek büyük risk alırız De gea'ı çekmemiz lazım.

Çok basit nokta atışı yapıcak yönetim süreç uzuyor inşallah yanlış transfer yapmayız, Livakoviç ve kulübünün bu kadarnazını çekmek yerine De Gea + jorginho alıp geçmemiz lazımdı umarım De Gea işi zorlaşmaz zagreb yüzünden.
Alıntı yap YugiPeeK
Alıntı yap HadronX

avrupa futbolundaki tüm 6 numaraların ismi ortaya atılacak bu gidişle grins valla bu oyuncu bize gelmesini istemiyorum düşüncem hala değişmedi jorginho nun gelme ihtimali varsa çekilse jorginho tertemiz neyi bu kadar zorluyoruz ki anlamıyorum kaleci transferi yapılmadan 6 numara transferi açıklanmıcak kaleci transferi livakoviç gerçekten %99sa yarınki aek mağlubiyeti ile uçağa bindiririz aek maçı zagreb elenmezse livakoviç i hala beklersek büyük risk alırız De gea'ı çekmemiz lazım.

Çok basit nokta atışı yapıcak yönetim süreç uzuyor inşallah yanlış transfer yapmayız, Livakoviç ve kulübünün bu kadarnazını çekmek yerine De Gea + jorginho alıp geçmemiz lazımdı umarım De Gea işi zorlaşmaz zagreb yüzünden.

Bence Krunic alacağız neredeyse 1 aydır ismi gündemde bu zamana kadar çok istesek mutlaka başka bir 6 numara alabilirdik. Livakovic'te öyle mesela, belli ki yönetim Livakovic'de karar kılmış oyuncu da gelmek istiyor ama kulübünü de zorda bırakmak istemiyor, maçtan sonra gelir herhalde. Daha önce de dediğim gibi hep aynı isimler üzerinde durmanın anlamı da yok. Jorginho Türkiye'ye gelmez. De Gea yüksek maaş istemiş diyorlar, bence biz de De Gea tutmayabilir her ne kadar iyi kaleci olsa da çok basit goller yiyor.
Alıntı yap HadronX
Alıntı yap YugiPeeK

Alıntı yap HadronX

Bence Krunic alacağız neredeyse 1 aydır ismi gündemde bu zamana kadar çok istesek mutlaka başka bir 6 numara alabilirdik. Livakovic'te öyle mesela, belli ki yönetim Livakovic'de karar kılmış oyuncu da gelmek istiyor ama kulübünü de zorda bırakmak istemiyor, maçtan sonra gelir herhalde. Daha önce de dediğim gibi hep aynı isimler üzerinde durmanın anlamı da yok. Jorginho Türkiye'ye gelmez. De Gea yüksek maaş istemiş diyorlar, bence biz de De Gea tutmayabilir her ne kadar iyi kaleci olsa da çok basit goller yiyor.

Dediğin gibi olucak gibi banada öyle geliyorda işte bir umuttur bekliyorum smile, De Gea gibi bir kaleci bonservissiz 5-6 mil herkesin kabul edeceği fiyat olurdu üstü istiyorsa livakoviçi beklenilmesi daha mantıklı tabikide, Jorginho türkiyeye gelmez değil bence menejeri açıklama yapmıştı fenerbahçe ile adı duyuldu resmi teklif yok şeklinde okumuştum.
Fenerbahçe'ye yakın görüyorum.
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.