Transfermarkt
  Uluslararası dedikodu kazanı
Lassina Traoré
Geburtsdatum 12.01.2001
Alter 23
Nat. Burkina Faso  Burkina Faso
Größe 1,83m
Vertrag bis 30.06.2026
Position Mittelstürmer
Fuß rechts
Akt. Verein Shakhtar Donetsk
Interessierter Verein Fenerbahce

Leistungsdaten: 24/25

Wettbewerbwettbewerb
Insgesamt 711
611
1--
Wahrscheinlichkeit 0 %
0 %
Letzte Bewertung: 31.07.2022
Dieses Gerücht teilen

Lassina Traoré: Fenerbahçe SK ilgileniyor

20.04.2022 - 18:30 Uhr
Alıntı yap AdnanOktar
Alıntı yap Krodorr

Alıntı yap ElderWolfling

Konudan bağımsız tek seferlik bir sitemim olacak. Sitenin uluslararası söylenti kısmı daha çok transferlerin gerçekleşme ihtimalinin konuşulduğu bir bölüm. Eğer transferin gerçekleşme ihtimali hakkında bir fikriniz yada transfere dair yeni bir haber kaynağınız yoksa bu forumları kullanmayın. Kendi isteklerinizi yada gelse ne yapar gibi şeyleri ayrı bir forumda tartışın. Siteyi düzgün kullanalım, kirletmeyelim lütfen.

Malesef eskiden böyleydi site ama bazı tipler türedikten sonra ve modların hiçbir şey yapmamasından dolayı site bu hale geldi.
Sitenin güvenilirliği kalmadı mesela okula giderken ronaldo gs'ye geliyormuş duydun mu diyorlar tm'nin baya fazla bir kitlesi var ama bu sitenin güvenilirliği artık bitti

o forumu açan arkadaş saçma sapan forumlar açan tiplere tepki amaçla açtı muhtemelen. çünkü o derece saçma forumlar açılıyor. hiç bir haber değeri olmayan veya olsa bile aşırı saçma haberler bulup onlara göre forum açanlar var. tepki amaçlı açılmış belli ki.
burkina fasolu ünlü gazeteci @dieuson1'in son dakika haberine göre Fenerbahçe oyuncuyu transfer etmek üzere...https://mobile.twitter.com/dieuson1
Fenerbahçe Şuanda 2 tane Forvet göndermeden oyuncu almaz Hadi Valencia 1 senelik kontratı kalmış Milli takımda pşyasası var az çok Devre arası zaten Wolwese gidecekti iso tuttu ben illaki Valencia kadroda tutalım diyeceğini düşünmüyorum Jesus hocanın 3-4 ederi var satılır
Serdar Dursun'unda piyasası var ama Türk oldugundan dolayı satılır mı bilmiyorum yabancı kuralında esneklik olacak gibi duruyor biz yabancı kuralını esnemesini istemesekte galatasaray ve beşiktaş ister ve şimdi bazı anadolu klüpleride kadronun tamanını yabancı oynattıkları için isteyebilirler ama biz ve tahminen şimdi yeni türk oyuncu transferlerinden sonra trabzonunda isteyeceğini düşünmüyorum Serdar Dursun Şuanda Avrupa Piyasasında 5 ederi var 5den fazlası olmaz ama oyuncunun yönetime dediği şey şu eğer bir oyuncu alacaksanız forvet bölgesine beni satın diyor ben Jesusun illa serdar kalsın diyeceğini düşünmüyorum bi Berisha Kalıcı geliyor gözüme potansiyelini değerlendirmel istiyor hoca bu oyuncuya bakışından belli
Bas parayı al şunu bitti gitti
Sakat değilse denenebilir
@TransferErcibi bu nasıl sakatmi bro sen bilirsin
Alıntı yap Scout42

Bizim Boey ile aynı sakatlığı yaşamış bizim Boey ile kıyasla işte. Gelirse iş yapar mı yoksa yatar mı? Lachend

•     •     •

twitter: @AhmtFrknZlr
Alıntı yap TransferErcibi
Alıntı yap Scout42

Bizim Boey ile aynı sakatlığı yaşamış bizim Boey ile kıyasla işte. Gelirse iş yapar mı yoksa yatar mı? Lachend

kariyeri düşüşte değil 14 maçta 10 gole yakın katkı sağlamış hemen hemen her maç gol katkısı var sadece savaş olduğu için ligler oynanmadı, eğer oynansaydı 20 gole yakın katkı sağlar diye düşünüyordum neyse iyi transfer olur şahsen..
Sakatlanıp duracaksa ne faydası olacak sakat değilse gelsin
  Post-Optionen
Den kompletten Thread wirklich löschen?

Paten-Optionen
Möchtest Du den Beitrag wirklich löschen?
  Diesen Beitrag alarmieren
  Lesezeichen
  Abonnierte Threads
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Guter Beitrag
  Post-Optionen
Nutze die Thread-Suche, wenn Du diesen Post in einen anderen Thread verschieben möchtest. Drücke Thread erstellen, wenn aus diesem Post ein eigenständiger Thread werden soll.